עורך דין רון לוינטל ומשפט רצח תאיר ראדה ז"ל

20274043 - man behind the glassמי רצח את תאיר ראדה ז"ל? בית המשפט העליון קבע מי לדעתו אשם, אבל השאלה שמשרד עורך דין רון לוינטל יעסוק בה היא: מי לא רצחה את תאיר ראדה?

רבות נכתב ונאמר על רצח תאיר ראדה ז"ל. לאותם אלו המתעניינים במשפט ובזהות הרוצח, אנו ממליצים לא להסתפק בפרשנויות חיצוניות ובתכניות הטלוויזיה שעסקו בנושא, אלא לגשת ולקרוא את פסק הדין של בית המשפט העליון.

למעבר לפסק הדין המלא של בית המשפט העליון במשפט רצח תאיר ראדה ז"ל

משרדנו מייצג את לי לחיאני, חברתה של תאיר ראדה ז"ל, זו אשר עד ההגנה, מר חיים סדובסקי, משוכנע שהיא שותפה לרצח או מסתירה מידע על הרצח ואף משתמש בכל האמצעים (ספר, סרט, הרצאות, קבוצת פייסבוק) כדי להפיץ את דעותיו, וזאת להזכירכם, למרות שבית המשפט העליון הרשיע את רומן זדורוב ברציחתה.

לי לחאיני החליטה להיאבק על שמה הטוב, והגישה תביעת לשון הרע כנגד מר חיים סדובסקי.

משפט זה, באופן טבעי, מעניין את התקשורת – ישראל היום למשל, פרסום בתאריך 25.1 (כתב: צבי הראל) ידיעה תחת הכותרת: "

חברתה של תאיר ראדה תובעת עד הגנה".

תביעה נגד חיים סדובסקי: "רתם את כל האמצעים להשחיר אותי" • סדובסקי: "סביר שהיא יודעת יותר ממה שהציבור יודע"

וכך כותב צבי הראל:
"לי לחיאני, מי שהיתה חברתה של תאיר ראדה ז"ל בבית הספר נופי גולן בקצרין, הגישה השבוע תביעה בגין לשון הרע והפרת הפרטיות בסך חצי מיליון שקל נגד חיים סדובסקי.
בתביעה שהוגשה לבית השלום בראשון לציון טוען פרקליטה של התובעת עו"ד רון לוינטל, כי הנתבע שהתיימר להעיד מטעם ההגנה אך כשל בעדותו והפסיקה באמצע מסתובב בארץ ומפיץ "קונספירציות" סביב הרצח, גם לאחר הרשעתו של רומן זדורוב על ידי בית המשפט העליון.
לפי כתב התביעה החליט הנתבע שהתובעת היתה מעורבת ברצח ונתנה עדויות שקריות על מנת לשבש על הליכי החקירה, משום שהיא יודעת מי הרוצח או הרוצחים – ולדברים האלה אין שחר.
עוד נאמר בתביעה כי התובעת מעולם לא נחשדה או הואשמה ברצח כלשהו או בעבירה פלילית אחרת והיא לא הסתירה דבר. נגד הנתבע נטען כי הוא שם לו למטרה להשחיר את שמה של התובעת ועל כן רתם את כל האמצעים (ספר, סרט, הרצאות, קבוצת פייסבוק) כדי לפגוע בה ובעוד כמה מבנות כיתתה…
בתגובה לתביעה נגדו אמר השבוע סדובסקי כי "אני מעולם לא חשבתי שלחיאני רצחה. היא גם לא החזיקה בסכין. על פי ההודעות שלה במשטרה, ומה שהיא אמרה בתקשורת, סביר ביותר שהיא יודעת מעבר למה שיודע הציבור הישראלי".
בחזרה לראשית עמוד זה לחץ כאן
בחזרה לעמוד הראשי לחץ כאן