צוואה און ליין

צוואה און-ליין – הדרך הזריזה, היעילה, הקלה והזולה להבטיח קיומה של צוואה.

צוואה היא מסמך חשוב מאין כמוהו. ראשית, הוא נועד כדי להבטיח כי לאחר לכתך – יחולק רכושך וממונך לידי האנשים הנכונים, וייעשה בו השימוש לו ייחלת. שנית, כשהוא עשוי כהלכה וללא פגמים, הוא מונע מריבות מלוכלכות בין יורשים, המנהלים, שנים ארוכות אחרי לכתך, קרבות מכוערים מאוד על הרכוש שנותר, ולפעמים גם – בהיעדר מידע מוצק אודות רצונו של המת – נגמרות בכך שדווקא היורש הלא נכון מקבל את הרכוש שהועדת ליורש אחר. לכן, צוואה כדאי להכין – לא רק על ערש דווי, כשיש חשד שהמוריש אינו צלול, אלא דווקא בשעה שהוא צלול, עירני, מסוגל לחשוב ולתכנן למי לתת מה וכן לקבוע מה חשוב לעשות בילדיו וברכושו.

מטבע הדברים, עיסוק בצוואה הוא עיסוק "לא סימפטי" לאדם חי ומתפקד, שאינו חושב על המוות, אם כי – כידוע – המוות יכול להתדפק על דלתנו בכל רגע נתון, ובכל גיל. בהיעדר צוואה כתובה וחתומה, חוק הירושה, התשכ"ה-1965, יוצר חלוקת "ברירת מחדל" של הרכוש, לפי סעיפי חוק יבשים, כך שמחצית הרכוש מועבר לבן או בת הזוג ומחציתו לילדים בחלקים שווים או להורים (באין ילדים). בכך אין תשובה לדרישות רבות ורצונות רבים, אותם המוריש היה מעוניין להבטיח.

משכך ברורה חשיבותה של כתיבת הצוואה. מסמך קצר, פשוט וברור, שניתן להכינו, לחתום עליו ולהפקידו, בסודיות גמורה, באמצעות משרדנו – משרד עורכי דין רון לוינטל ושות' – הפועל בתחום הצוואות והירושות, וממוקם בתל אביב, וכן באמצעות אתר זה, המאפשר הכנת הצוואה בדרך יעילה, קלה, זריזה וזולה.

בזכות אתר זה, "צוואה און ליין", ניתן כיום להכין את הצוואה בכל שעות היממה, בכל רגע נתון, ובהמשך גם להדפיסה, לחתום עליה ולהפקידה בבית המשפט או אצל הרשם לענייני ירושה, ובכך להבטיח כי היא תקוים לאחר לכתך. ניתן גם להיעזר במשרדנו ולהעביר את הצוואה החתומה לידינו או לחתום עליה במשרדנו בת"א או במשרדי עורכי הדין הפועלים עימנו בשיתוף פעולה בחיפה, בעפולה, בעכו, בחדרה, בנתניה, ברחובות, בירושלים, באשדוד, באשקלון ובבאר שבע.

אין חובה להחתים את הצוואה דרכנו. כיום ניתן להחתימה על ידי עורך דין, בעלות סימלית של כמה עשרות שקלים, בכל אחד מבתי המשפט ברחבי הארץ.

אז איך יוצרים צוואה און ליין, דרך המחשב, וכמה זה עולה לנו?

בחזרה לראשית עמוד זה לחץ כאן
בחזרה לעמוד הראשי לחץ כאן