פירוק חברה והצלת משכורת

לנו יש את הידע להשיב לך את המשכורות האחרונות, אלה שכבר חשבת שהן "אבודות", וזאת למרות שמנהלי החברה או בעליה מנסים לחמוק מתשלום או לחמוק בכלל מהארץ.

על פי רוב, אצלנו תוכלו לקבל בחזרה לא רק את המשכורות שלא שולמו לכם, אלא גם את הזכויות הסוציאליות המגיעות דרך תלוש המשכורת, כמו לדוגמא:

 1. פיצויי פיטורין
 2. פיצויים בגין הודעה מוקדמת
 3. פדיון ימי חופשה
 4. ימי מחלה שלא שולמו ונצברו
 5. פדיון קופות גמל או קרנות השתלמות שפתח המעסיק עבורך
 6. ביטוח מנהלים שפתח המעסיק עבורך
 7. למעשה, כל הסכומים המגיעים לך עד לסך של כ-100,000 שקלים

פנו למשרדנו ללא התחייבות וללא עלות. אחרי שתקבלו הסבר על משרדנו ועל שיטת העבודה שלנו מול הכונס של החברה (כונס הנכסים), מול בית המשפט המחוזי, המנהל המיוחד הממונה על החברה ומול נציגי הביטוח הלאומי, ולאחר שנקבל מידע על המשכורת שלא שולמה, גובה המשכורת ומספר העובדים שהופקרו מלבדכם, נוכל לחשב בדיוק את גובה ההחזר שנוכל להציל עבורכם ולחשב את מלוא סל הזכויות המגיעות לכם, גם בתשלומים של חבילות פיצויים שונים שלא שולמו לכם לאורך תקופת ההעסקה כולה.

איך מצילים את המשכורות האחרונות?

יהא מצבם של המעסיקים ומצבה של החברה אשר יהיה, אם עבדת בחברה שמצויה בקשיים כלכליים, עומדת להיסגר או שמתנהלת בצורה לא אחראית, והמשכורת לא ניתנת לך, יש חשש אמיתי שבכוונת המעסיק שלך לברוח מהארץ, לחילופין – להכריז על עצמו פושט רגל ועל החברה שלו כ"חדלת פרעון", להתחמק מתשלומים ולהותיר אותך בלי המשכורת המגיעה לך.

משרדנו מתמחה בתביעת המשכורות המגיעות לך עבור עבודתך בדיוק במצבים האלה, בהם עתיד החברה לא ברור ולא ידוע, המנהל מתחמק מלמסור נתונים או מלתת את המשכורת המובטחת, וקיים סיכוי גדול שהחברה תיסגר ושהמשכורת לא תשולם.
הדברים אמורים גם לעובדים שעבדו בחברות וגם לעובדים שעבדו אצל עוסקים מורשים, שותפויות, עסקים קטנים או מעסיקים בודדים שלא אוגדו כחברה בע"מ

לפעמים מגיע העובד אל משרדי החברה ומגלה שהמקום נעול, שהחברה לפתע לא פעילה, כי בין לילה נעלמו המנהלים או הסתיימה הפעילות. המקום עומד על תילו, אולי השומר בחוץ נמצא כרגיל אך אלו שצריכים היו לשלם לך עבור העבודה – לא שם.

אפשרות אחרת היא כי לפתע נודע לך שהחברה כבר נסגרה ואין בעצם ממי לתבוע את המשכורות שלא שולמו. גם אם ילך העובד לבית הדין לעבודה, בתביעה של הלנת שכר, לא יהיה לו או לה את מי לתבוע. אולי המעסיק כבר בחו"ל, אולי אינו בחיים, אולי מתחבא מנושיו ואולי פשוט החליף באלגנטיות אם שם החברה לשם אחר ויצר לעצמו "מקלט מס" חדש, תוך שהוא מצפצף עליך ואינו חש כל תחושת אי נוחות מוסרית.

יש מעסיקים כאלה. יש חברות כאלה. יש מצבים כאלה.

אסור להתייאש. לנו יש רקורד מוכח של השבת המשכורות – אם באמצעות בית המשפט ואם באמצעות הביטוח הלאומי – על ידי הליכי פירוק חברה או תביעת משכורות מהביטוח הלאומי, באופן שמאפשר לך ליהנות מהמשכורות המגיעות לך בכל זאת.

מה להביא?

ההתעסקות מול כונסי הכנסים, המנהלים המיוחדים ובית המשפט עלולה להיות מתישה ומבלבלת לאדם שאינו מכיר את התחום המשפטי הזה. לרוב ירוץ העובד לבית הדין לעבודה ויכלה שם את זמנו וכספו בתביעה ארוכת שנים, לרוב מול גוף שיחמוק מלהופיע למשפט ולא יהיה קיים עד תום ההליכים, באופן שיהפוך את החוויה למייאשת ומתסכלת. אנו יודעים להביא תוצאות בתוך זמן קצר יותר ובאופן אפקטיבי יותר, בלי לגרור את העובד ששכרו הולן להרפתקאה ארוכה ומפרכת שאין שכר בצידה. אנו מביאים תוצאות וזאת בלי להוציא את הנשמה בדרך.

על כן, מוטב כי נקבע פגישה, ללא עלות ובלי התחייבות, אליה כדאי להביא, עד כמה שניתן, את המסמכים הבאים:

 • תלושי משכורות אחרונות שהוצאו לך
 • כל פרטי החברה הידועים לך
 • כל הפרטים על האנשים המנהלים את החברה
 • הפרטים הידועים לך על מצבה האמיתי של החברה (גם אם משמועות, מידיעות בעיתון, מתביעות שהוגשו)

אנו כבר נדע לערוך חיפוש אחר האנשים הרלבנטיים במידת הצורך, נוכל להדריך אותך כיצד להתאגד עם עובדים נוספים שנפגעו ממהלכי החברה ומנהליה, נוביל אותך בדרך הנכונה לקבלת המשכורות ה"אבודות" ונקבל את שכר טרחתנו רק מתוך הכסף שנגבה ורק לאחר שנגבה אותו, כלומר – אחוזים מתוך הצלחה.

מאחר והתשלום הוא רק באחוזים מתוך ההצלחה וגם הפגישה הראשונית אינה כרוכה בתשלום, אין באמת מה להפסיד. ממילא המשכורת נראית כעת אבודה. אנו יודעים להציל אותה.

בחזרה לראשית עמוד זה לחץ כאן
בחזרה לעמוד הראשי לחץ כאן