מי אנחנו?

משרד עורך דין רון לוינטל ושות'

לוגו-תקין-ארוך-02משרד עורכי דין ונוטריון רון לוינטל ושות' הוקם בשנת 2005 על ידי עו"ד רון לוינטל, איש תקשורת ונבחר ציבור בעברו, המכהן כיום כסגן יו"ר מחוז ת"א בלשכת עורכי הדין בישראל, וכיושב ראש ועדת לשון הרע בלשכה. המשרד מתמחה בתחומי לשון הרע, זכויות יוצרים, דיני עבודה, משפחה ומשפט מוניציפלי.
המשרד מונה 6 עורכי דין ומדורג כל שנה, מ-2016 ועד 2020, בדירוג עורכי הדין המובילים בתחום לשון הרע לפי 'דאנס אנד ברדסטריט' ובדירוג המקביל של חברת BDI.
הרקע המקצועי של עו"ד לוינטל, שהוא תקשורתי מחד, ומוניציפלי מאידך, מאפשר למשרד לספק בסיס איתן הן לתביעות העוסקות בתחום התקשורת, הרגולציה התקשורתית, הדיבה ולשון הרע, זכויות היוצרים ודיני העבודה והמשפחה והן להליכים עירוניים, החל מהיתרים והליכים בבית המשפט לעניינים מקומיים והן בעתירות מינהליות ובבג"צ.
המשרד מטפל בתביעות לשון הרע במשפחה באמצעות מחלקה המטפלת במגוון הליכים של דיני אישות ומשפחה בראשות עורכת הדין יואלה אבניאל. למשרד גם מחלקה העוסקת בדיני עבודה וזכויות סוציאליות, בראשות עו"ד שי ארז, ובאמצעות סניף בדרום הארץ (אשקלון) המנוהל על ידי עו"ד מיה גד-מסטיי. גם תביעות דיני העבודה משולבות בלשון הרע.
על לקוחותיו נמנים חברות תקשורת ותשתית אינטרנטית, מערכות עיתונים, מקומונים, עיתונאים, צלמים, אמנים ובדרנים, סוכנויות דוגמנות, נציגי ציבור, חברי מועצות ערים, עובדי ציבור, יזמים, מעסיקים של עשרות עובדים ומנגד עובדים פרטיים וכן בעלי עסקים הנדרשים בהיתרים וברישוי.

יצירתיות ומומחיות משפטית-טכנולוגית

לוגו-תקין-ארוך-02כיום, נדרשת יצירתיות רבה בכדי לתת מענה שאינו משפטי גרידא לתופעות הנובעות מן ההתקדמות הטכנולוגית המהירה, בהן תחרות עסקית פרועה ופרסום ויראלי היוצר קשיים. הפתרונות היצירתיים בהם מוכר המשרד, והסינרגיה שבין תחום המשפט לעולם הטכנולוגי, המעניקה מענה לצורך ברב-תחומיות, מהווים את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחותיו. בנוסף, כאשר הזירה התקשורתית מתקדמת לא פעם במקביל, ואף במהירות רבה יותר מן הזירה המשפטית, ההכרות המעמיקה של המשרד עם עולם התקשורת מסייעת בתרגום התוצאה המשפטית לשפה תקשורתית.
צדו השני של אתגר זה מתבטא ביכולת להכניס את המדיה החדשה במקצועיות רבה לאולם המשפט. המשרד מעניק סל מקיף של שירותים משפטיים הנוגעים לשמירה על שמו וכבודו של האדם, בהם תחום הדיבה ולשון הרע, הן בתביעות אזרחיות והן בקובלנות פליליות, וכן בתביעות דיבה המשולבות בתביעות זכויות עובדים ומתחום דיני האישות.
התפיסה של ההגנה על השם הטוב כוללת איסור הפליה במועדונים ובמקומות ציבוריים, שוויון הזדמנויות בעבודה ואיסור אפליה במקום העבודה, תביעות נגד גזענות וכן גם מחיקת רישום פלילי מכביד מעברו של אדם, הפוגע בשמו כיום.
משכך, עוסק המשרד בכל תחום הגנת הפרטיות והוצאת צווי הטרדה מאיימת. למשרד מחלקה העוסקת בתחום דיני העבודה, במשולב עם תביעות לשון הרע וכן בנפרד, בתביעת זכויות סוציאליות וכן הטרדה מינית. כך גם בתחום דיני האישות והמשפחה, בהם יש תביעות משולבות בלשון הרע, ותביעות משפחה בנפרד.
למשרד מחלקה העוסקת בתחום דיני העבודה, במשולב עם תביעות לשון הרע וכן בנפרד, בתביעת זכויות סוציאליות וכן הטרדה מינית. כך גם בתחום דיני האישות והמשפחה, בהם יש תביעות משולבות בלשון הרע, ותביעות משפחה בנפרד.
לאור הרקע התקשורתי של עורך דין רון לוינטל, המשרד מתמחה גם בתחום ההגנה על זכויות יוצרים ותביעות בגין הפרת הזכויות, תוך מתן מענה לגופים משדרים מחד ולאמנים ויוצרים מאידך, ולרבות בסכסוכים ודרישות בבוררויות מול אקו"ם, בעיסוק מול רשם סימני המסחר והמדגם, ובתביעות וליטיגציה סביב הפרת זכויות של הקניין הרוחני.

 

צוות המשרד

 עורך דין רון לוינטל

עורך דין רון לוינטל

העומד בראש המשרד, עורך דין רון לוינטל, מכהן כראש ועדת לשון הרע בלשכת עורכי הדין מזה מספר שנים, מחבר הספר "ארץ דיבת חלב ודבש" ועורך מופעים והרצאות בתחום הדיבה. בעל תואר ראשון משולב במשפט וממשל (מחזור ראשון) במרכז הבינתחומי בהרצליה.

לוינטל הוא יועצה המשפטי וחבר הנהלת עמותת אשנ"ב העוסקת בקידום מודעות הציבור, למען רווחתו, להשפעות החיוביות והשליליות שיש לשימוש במרשתת (האינטרנט) על החברה ועל ערכיה וטיפוח שימוש נבון בה. במסגרת העמותה מרצה על בריונות רשת, שיימניג, הסתה, פישינג וחדשות אינטרנט.

במסגרת פעילותו הציבורית משמש עורך דין לוינטל כדירקטור בחברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין וכיו"ר ועדת הספרים והמדיה בחברה. לוינטל מונה כסגן יו"ר מחוז ת"א בלשכת עורכי הדין והוסמך כנוטריון. בעבר שימש כסגן יו"ר ועדת סדר דין אזרחי בלשכת עורכי הדין.

בין השנים 2003 עד 2008 שימש עורך דין לוינטל כחבר מועצת העיר ת"א-יפו וחבר בוועדת תכנון ובנייה, ועדת ההנחות בארנונה, ועדת הנכסים של העיר וכיהן כיו"ר הוועדה לענייני ביקורת של העיר. בשנים אלו צבר ידע רב ומומחיות בתחומים העירוניים, היתרי הבנייה, רישוי העסקים והארנונה.

עורך דין לוינטל עסק קודם לכן בפעילות תקשורתית עניפה, בין היתר כמגיש ומנחה בטלוויזיה החינוכית, הטלוויזיה הישראלית – הערוץ הראשון, שידורי הניסיון של הערוץ השני, גלי צה"ל (שם שירת בשירותו הצבאי), גלגל"צ, רדיו 103 ללא הפסקה, כעורך ברשת ידיעות תקשורת ובמסגרת זו גם כיהן כסגן עורך "על השרון" (כיום "ידיעות השרון"). כמו כן עורך דין לוינטל כתב את לוח התוכניות במכרז הזוכה של תחנת "רדיו 99" וכיהן כמנהל התוכניות הראשון שלה.

רקע זה, תקשורתי מחד, ומוניציפלי מאידך, מאפשר למשרד לספק בסיס איתן הן לתביעות העוסקות בתחום התקשורת, הרגולציה התקשורתית, הדיבה ולשון הרע, זכויות היוצרים ודיני העבודה והמשפחה והן להליכים עירוניים, החל מהיתרים והליכים בבית המשפט לעניינים מקומיים, והן בעתירות מינהליות ובבג"צ.

 

עורכת דין מיה גד מסטייעורכת דין מיה גד וסטי ממשרד עורך דין רון לוינטל

מנהלת הסניף הדרומי של משרד עו"ד לוינטל, ומתמחה בדיני עבודה ומשפחה, כמו גם בהגשת תביעות ייצוגיות. פיתחה מומחיות מיוחדת בהליכי גישור בדיני המשפחה. במסגרת זו אחראית לעריכת הסכמי שלום בית ולחילופין גירושין, הסכמי ממון לפני הנישואים ובמהלכם, הסכמים לחיים משותפים בין ידועים בציבור, עריכת צוואות וירושות, בוררות בסכסוכים משפחתיים, מזונות אישה ו/או מזונות קטינים, משמורת והסדרי ראייה, פירוק שיתוף בין בני זוג, הסכמים להורות חד מינית ומנגד בתחום דיני העבודה. סניף זה יושב בעיר אשקלון.

 

 

עורך דין שי ארז%d7%a2%d7%95%d7%a8%d7%9a-%d7%93%d7%99%d7%9f-%d7%a9%d7%99-%d7%90%d7%a8%d7%96-%d7%9c%d7%90%d7%95%d7%93%d7%95%d7%aa-2

לצד עורך דין לוינטל, פועל עורך דין שי ארז, בעל ותק של כ-20 שנות פעילות משפטית, המתמחה גם הוא בדיני עבודה, בליטיגציה אזרחית ובשירותים משפטיים ומסייע לחברות וליחידים בהתמודדות מול הרשויות.

 

 

 

 

YOELAעורכת דין יואלה אבניאל

בעלת ותק של עשור שנים, עם התמחות בדיני משפחה ואישות, כמו גם תחום ההוצאה לפועל. במסגרת זו טיפלה גם בתיקי מקרקעין, מכירת נכסים עקב סכסוכי משפחה, ומנגד – גם הליכי גישור בתחום המשפחה. עוסקת בתחום הצוואות והירושות. איחדה משרדה עם משרד עו"ד לוינטל, לצורך הקמת מחלקה המטפלת בדיני אישות ומשפחה גם בסניף היושב במרכז.

בחזרה לראשית עמוד זה לחץ כאן
בחזרה לעמוד הראשי לחץ כאן