הטרדה מאיימת, אלימות במשפחה

ללא שם

 

משרדנו מציע טיפול משפטי זריז ומהיר, ללא עלות של  אגרת בית משפט, באנשים המטרידים אותך (גם בני משפחה קרובים, גם שכנים וגם אנשים אחרים לגמרי), אנשים שמאיימים עליך, שפוגעים ברכוש שלך, מנהלים מעקבים אחריך, טורדים את מנוחתך ומאיימים על שלוותך.

הטיפול אינו יעיל רק למקרה והדברים נגררים למעשי אלימות של ממש או עבירות מין, אלא גם אם מדובר לפי שעה בהטרדות בלבד, בהצקות, באיומים בלבד ובמעשים שונים, חוזרים על עצמם, שנועדו בעצם להעכיר את שלוותך.

ובקיצור – להטריד אותך.

 stp_100הטרדה , איום – יש מה לעשות

עזרו לנו לעזור. מלאו את הפרטים הבאים, ושלחו את ההודעה, כדי שנדע מה להציע לכם
(המידע נשאר חסוי אצלנו, וכמו כל עורכי הדין, אנו מחוייבים בחיסיון לפי החוק):


 

stp_100הטרדה מאיימת – טיפול מהיר

משרדנו מציע טיפול משפטי זריז ומהיר, ללא עלות של אגרת בית משפט, באנשים המטרידים אותך (גם בני משפחה קרובים, גם שכנים וגם אנשים אחרים לגמרי), אנשים שמאיימים עליך, שפוגעים ברכוש שלך, מנהלים מעקבים אחריך, טורדים את מנוחתך ומאיימים על שלוותך. כמובן אם הדברים נגררים למעשי אלימות של ממש או עבירות מין, אבל גם אם מדובר לפי שעה בהטרדות בלבד, בהצקות, באיומים בלבד ובמעשים שונים, חוזרים על עצמם, שנועדו בעצם להעכיר את שלוותך. ובקיצור – להטריד אותך. להוציא אותך מדעתך. להרוס לך נכס, רכב, בית, רכוש או אפילו את שמך הטוב. להטריד בטלפון. ללכת אחריך ברחוב או לשלוח אליך משהו שאמור להפחיד, להגעיל או פשוט להטריד.

אנו פועלים לפי החוק למניעת הטרדה מאיימת והחוק למניעת אלימות במשפחה, בשניהם לא נדרשת אגרת בית משפט, ויודעים גם להגיש בקשות ולקבל תוצאות בהתאם וצווים המפסיקים הטרדות כאלה, וגם לגונן ולהגן על אנשים שהוגשו נגדם בקשות לצווים על לא עוול בכפם, רק כדי להטרידם ולנקום בהם ולפגוע בשמם הטוב. סייענו עד היום לכמה מאות לקוחות שנאלצו להתמודד עם הטרדות שונות בחייהם והוצאנו צווים רבים למניעת הטרדה מאיימת או למניעת אלימות. כמו כן, מנענו הוצאת צווי הרחקה שלא לצורך ללקוחותינו אשר אחרים הגישו נגדם בקשות לצווי הטרדה, שלא היו בקשות אותנטיות, ונועדו לשרת מטרות זרות ולא הוגנות. חשפנו זאת בבית המשפט ומנענו או צימצמנו את הצווים כנדרש.

stp_100הטרדה או איום – מה אפשר לקבל בתוך זמן קצר מאוד?

ניתן לקבל צו משפטי, הניתן תוך שעות אחדות עד ימים אחדים, המונע מצד אחד להתקרב אליך או להמשיך בפגיעות. צו זה מסייע בטיפול במקרים שבהם מוגשת תביעה אזרחית או קובלנה פלילית, ואולם עד שההליך המשפטי מתקדם או מתנהל, ממשיך הפוגע להציק, ומשכך נדרש צו דחוף, זריז, מהיר וללא עלות.
ניתן גם לקבל ייצוג במקרה שבו אדם הגיש נגדכם בקשה לצו ללא כל סיבה נראית לעין, לצורך מטרותיו הציניות, ובמקרים כאלה גם לדרוש ולקבל הוצאות.

עו"ד רון לוינטל הוא עו"ד המוכר בתחום זה, הן במניעת הטרדות, הן בתביעה בגין הטרדות, תביעות לשון הרע והפרת הפרטיות, הטרדה מינית ומטרדים שונים. למשרדנו מומחיות גם במחיקת רישום פלילי במטרה למנוע עוד פגיעה בשמו של אדם. עו"ד לוינטל הוא יו"ר ועדת לשון הרע בלשכת עורכי הדין בישראל, לשעבר יו"ר ועדת הביקורת בעיריית תל אביב יפו וחבר מועצת העיר, מופיע רבות בראיונות טלוויוניים ודמות מוכרת גם במסדרונות בתי המשפט. לעו"ד לוינטל וצוותו רקע עשיר בהגשת צווים כנגד הטרדות, בהשגת צווים אלה וכן בתביעות נזיקיות המבוססות על פיצוי בגין ההטרדות שהצו נועד למנוע. הצו טוב גם במקרים שבהם עצם הוצאת הצו, ומניעת המשך המטרד או האיום, תסייע למנוע את הצורך בהגשת תביעה לאחר מכן. לא פעם צו הרחקה הינו אפקטיבי יותר, משעה שהוא מסיים את המטרד באופן מיידי, ולא נדרשת תביעה (אלא אם רוצים לתבוע בגין הנזקים שנגרמו עד הוצאת הצו).

אנו הצלחנו להוציא צווים גם לעניין כמו הצבת מצלמה במעגל סגור המצלמת את ביתו של הנפגע, באופן שהורה להסיט את המצלמה מהכיוון שבו היא מצלמת או לבטל אותה לחלוטין. כך, לא מרגיש עוד הלקוח שלנו כמו אדם שחי בתוך "בית האח הגדול", כשהוא לפתע מצולם 24 שעות ביממה על ידי מצלמה של שכנו.

stp_100מה כולל הצו

לפי לשון החוק,  הצו מונע מהמטריד:

  1. להטריד את הנפגע, בכל דרך ובכל מקום;
  2. לאיים על הנפגע;
  3. הרשעה בגין כתב אישום שהוגש על ידי המשטרה או הפרקליטות (או גורמים הממונים על חקירות מס)
  4. הרשעת תעבורה
  5. לבלוש אחר הנפגע, לארוב לו, להתחקות אחר תנועותיו או מעשיו, או לפגוע בפרטיותו בכל דרך אחרת;
  6. ליצור עם הנפגע כל קשר בעל פה, בכתב, או בכל אמצעי אחר;
  7. להימצא במרחק מסוים מדירת מגוריו, מרכבו, ממקום עבודתו או ממקום לימודיו של הנפגע או ממקום אחר שהנפגע נוהג להימצא בו בקביעות;
  8. לשאת או להחזיק נשק, לרבות נשק שניתן לו מטעם רשות ביטחון או רשות אחרת מרשויות המדינה;

עזרו לנו לעזור. מלאו את הפרטים הבאים, ושלחו את ההודעה, כדי שנדע מה להציע לכם
(המידע נשאר חסוי אצלנו, וכמו כל עורכי הדין, אנו מחוייבים בחיסיון לפי החוק):


 

stp_100למה שצו יעזור במקום שדברים אחרים לא עזרו נגד מטריד?

הטרדהנשאלנו פעמים רבות – עשיתי הרבה דברים נגד המטרידן, הכל לא עזר.
למה שזה יעזור?

צו מסוג זה הינו אפקטיבי מאוד, שכן האדם שקיבל נגדו צו ואינו מקיימו (כלומר, ממשיך להטריד או לאיים או לעקוב), מבצע עבירה פלילית מוכחת של עבירת הפרת צו שיפוטי. בניגוד לתלונה על רעש מצד המטריד או תלונה אחרת, אפילו כזו של איומים, שהמשטרה בדרך כלל לא מתייחסת אליה ברצינות ומטפלת בה באיטיות רבה (אם בכלל), הרי שבעבירות של הפרת צו, המשטרה פועלת מהר וביעילות ומדובר בעבירה ברורה על פניה. מוגשים גם כתבי אישום על ידי המשטרה בגין הפרות של צווים כאלה.

stp_100אז מה אפשר למנוע?

איומים, הטרדות בלתי פוסקות, מעקבים, גורם מוכר או לא מוכר העוקב אחריך ברחוב, פגיעה ברכוש, רעשים בלתי נסבלים, השמצות בפני אחרים, מישהו מציץ שנוהג להציץ, אדם שפולש לפרטיותך או נכנס למקום השייך לך ללא רשות.

אפשר גם למנוע פגיעות מכוונות בבית עסק, בגן ילדים, במפעל או בשמו הטוב של אדם או עסק. כך, לדוגמא, הרחקנו ומנענו המשך ההטרדות מצד אב מתוסכל שבנו סולק מגן ילדים, ואשר בחר להטריד מאז את הגננות ואת הורי הילדים בגן.

stp_100מה נשיג?

צו התקף, בשלב הראשון, לחצי שנה (וניתן להאריכו) או צו הדדי.
במקרה של הגשת תלונת סרק – ביטול הצו ופסיקת הוצאות.

stp_100מה אנו עושים?

לאחר בירור הפרטים, מדובר בהגשה דחופה של מסמך משפטי, המבטיח צו במעמד צד אחד, ואם לא כן, קביעת דיון במעמד שני הצדדים, והכל תוך לא יותר משבעה ימים. יכול גם והצו הראשוני יינתן כבר בתוך כמה שעות בודדות מרגע הפניה אלינו.

מבחינה זו, הצו חשוב וטוב גם לאנשים במנוסה, לנשים מוכות, לאנשים הנרדפים בזמן אמת, ולא רק במקרים של הטרדות נמשכות מצד שכנים טורדניים, מעריצים מטורפים, עובדים לשעבר או אנשים מזוהים אחרים.

stp_100איפה נגיש את הצו?

ניתן להגישו בכל מקום בארץ. בכל בית משפט. גם אדם שהוטרד באילת, יכול להגיש את הבקשה בבית משפט בתל אביב ולהיפך. אנו מגישים את הצווים במסגרת החוק המתאים בבית המשפט למשפחה במקרה הצורך, כאשר מדובר באלימות בתוך המשפחה, ומגישים את הצווים בבתי משפט אחרים, כאשר מדובר בהטרדה מסוג אחר.

 

עזרו לנו לעזור. מלאו את הפרטים הבאים, ושלחו את ההודעה, כדי שנדע מה להציע לכם
(המידע נשאר חסוי אצלנו, וכמו כל עורכי הדין, אנו מחוייבים בחיסיון לפי החוק):


בחזרה לראשית עמוד זה לחץ כאן
בחזרה לעמוד הראשי לחץ כאן