הטרדה מינית – משרדנו מייצג את המתלוננת כנגד ראש עיריית אשקלון

20079674_sניב רסקין מגל"צ ראיין ביום רביעי, 8.2.2107 את מירי (שם בדוי)  שהטיחה האשמות קשות בראש עיריית אשקלון מר איתמר שמעוני.  בנוסף על הראיון (הוסר מאתר גל"צ), פרסם אתר גל"צ את הדברים הבאים:

כותרת: "מתלוננת נוספת נגד שמעוני: "נכנסתי ממנו להריון, הוא הרס לי את החיים"

כותרת משנה:  "עדויות חדשות נשמעות מנשים שמתלוננות כי ראש עיריית אשקלון הטריד אותן מינית. אחת המתלוננות שיתפה בגלצ: "לא יכולתי להגיד לא". עורך דינה האשים: "מפעילים לחץ על מתלוננת"

ידיעה: " על רקע כתב האישום שהוגש נגד ראש עיריית אשקלון, איתמר שמעוני, מירי (שם בדוי), שהתלוננה כי הטריד אותה מינית, ועורך דינה רון לוינטל, שוחחו הבוקר (רביעי) עם ניב רסקין. מירי סיפרה בראיון ראשון: "עבדתי תחתיו ולאורך כל הדרך ניסה לפתות אותי בהצעות עבודה ובקידום כדי שאהיה איתו". "הוא הזמין אותי לדירת פאר, הציע לי לשתות ומאז הייתי בידיים שלו. הייתי נתונה ללחץ, אי אפשר להגיד לא כי ידעתי שיש סיכוי שאפוטר", היא אמרה. "יום אחד גיליתי שאני בהריון ממנו. סיפרתי לו והוא הורה לי מיד לבצע הפלה. שמעוני הרס לי את החיים ואני בטוחה שגם לעוד נשים שזה קרה להן".
עורך הדין רון לוינטל, שמייצג את מירי, שיגר אתמול מכתב התראה לשימוע לפני הגשת תביעה אזרחית, ובמקביל המשטרה חוקרת גם בפן הפלילי. "פנו לאחת המתלוננות ומאז היא נשמעה מהוססת יותר, בהמשך עורך דינו של שמעוני אמר בתקשורת שהיא לא קיימת בכלל. אני ראיתי אותה, היא כרגע תחת מסע לחצים", לוינטל אמר."

כאמור – הכתבה הוסרה מאתר גל"צ  – תוכלו לקרוא על המקרה בכלי תקשורת אחרים.

לקריאת הכתבה ב YNET

בחזרה לראשית עמוד זה לחץ כאן
בחזרה לעמוד הראשי לחץ כאן