מי אנחנו?

המשרד

משרד עורכי דין ונוטריון רון לוינטל ושות' הוקם ב-2005 על ידי עורך דין רון לוינטל, איש תקשורת ונבחר ציבור בעברו, המכהן כיום כסגן יו"ר מחוז ת"א בלשכת עורכי הדין בישראל וכיושב ראש ועדת לשון הרע בלשכה. לעו"ד לוינטל ניסיון רב בתחום התקשורת מכל צדדיו, על רקע ניסיונו בעבודתו רבת השנים בטלוויזיה, ברדיו ובעיתונות הכתובה, כמו גם ניסיון מוניציפלי ופוליטי מתקופת שירותו במועצת העיר תל אביב-יפו.

המשרד מונה 5 עורכי דין ומדורג ברשימת "המשרדים הבולטים" של חברת הדירוג דן אנד ברדסטריט לשנת 2016 בתחום לשון הרע. המשרד דורג גם כאחד מ"המשרדים המובילים והבולטים" על ידי דירוג BDI לשנת 2016.  על לקוחותינו נמנים חברות תקשורת ותשתית אינטרנטית, מערכות עיתונים, מקומונים, עיתונאים, צלמים, אמנים ובדרנים, סוכנויות דוגמנות, נציגי ציבור, חברי מועצות ערים, עובדי ציבור, יזמים, מעסיקים ועובדים. משרדנו מעורב בתביעות רבות מול כלי תקשורת כתובה ואלקטרונית ומול ספקיות תקשורת.

למשרד מומחיות מיוחדת בתחום הדיבה ולשון הרע, הן בתביעות אזרחיות והן בקובלנות פליליות, וכן בתביעות דיבה המשולבות בתביעות זכויות עובדים במסגרת בתי הדין לעבודה וכן בתביעות דיבה המשולבות בתביעות אחרות מתחום דיני האישות בבתי המשפט למשפחה. התפיסה של ההגנה על השם הטוב אינה מוגבלת לעיסוק בחוק איסור לשון הרע כי אם גם בחוקים משיקים של איסור הפליה במועדונים ובמקומות ציבוריים, שיוויון הזדמנויות בעבודה ואיסור אפליה במקום העבודה, תביעות נגד גזענות וכן גם מחיקת רישום פלילי מכביד מעברו של אדם, הפוגע בשמו כיום. משכך עוסק המשרד בכל תחום הגנת הפרטיות והוצאת צווי הטרדה מאיימת, שמשיקים גם הם לעולם לשון הרע.

למשרד מחלקה העוסקת בתחום דיני העבודה, במשולב עם תביעות לשון הרע וכן בנפרד, בתביעת זכויות סוציאליות. כך גם בתחום דיני האישות והמשפחה, בהם יש תביעות משולבות בלשון הרע, ותביעות משפחה בנפרד.

לאור הרקע התקשורתי של מקים המשרד, המשרד מתמחה גם בתחום ההגנה על זכויות יוצרים ותביעות בגין הפרת הזכויות, תוך מתן מענה לגופים משדרים מחד ולאמנים ויוצרים מאידך, ולרבות בסכסוכים ודרישות בבוררויות מול אקו"ם, בעיסוק מול רשם סימני המסחר והמדגם, ובתביעות וליטיגציה סביב הפרת זכויות של הקניין הרוחני.

 

צוות המשרד

 

עורך דין רון לוינטלעורך דין רון לוינטל

העומד בראש המשרד, עורך דין רון לוינטל, מכהן כראש ועדת לשון הרע בלשכת עורכי הדין מזה מספר שנים, מחבר הספר "ארץ דיבת חלב ודבש" ועורך מופעים והרצאות בתחום הדיבה. בעל תואר ראשון משולב במשפט וממשל (מחזור ראשון) במרכז הבינתחומי בהרצליה.

לוינטל הוא חבר הנהלת עמותת אשנ"ב העוסקת בקידום מודעות הציבור, למען רווחתו, להשפעות החיוביות והשליליות שיש לשימוש במרשתת (האינטרנט) על החברה ועל ערכיה וטיפוח שימוש נבון בה. במסגרת העמותה מרצה על בריונות רשת, שיימניג, הסתה, פישינג וחדשות אינטרנט.

במסגרת פעילותו הציבורית משמש עורך דין לוינטל כדירקטור בחברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין וכיו"ר ועדת הספרים והמדיה בחברה. לוינטל מונה כסגן יו"ר מחוז ת"א בלשכת עורכי הדין והוסמך כנוטריון. בעבר שימש כסגן יו"ר ועדת סדר דין אזרחי בלשכת עורכי הדין.

בין השנים 2003 עד 2008 שימש עורך דין לוינטל כחבר מועצת העיר ת"א-יפו וחבר בוועדת תכנון ובנייה, ועדת ההנחות בארנונה, ועדת הנכסים של העיר וכיהן כיו"ר הוועדה לענייני ביקורת של העיר. בשנים אלו צבר ידע רב ומומחיות בתחומים העירוניים, היתרי הבנייה, רישוי העסקים והארנונה.

עורך דין לוינטל עסק קודם לכן בפעילות תקשורתית עניפה, בין היתר כמגיש ומנחה בטלוויזיה החינוכית, הטלוויזיה הישראלית – הערוץ הראשון, שידורי הניסיון של הערוץ השני, גלי צה"ל (שם שירת בשירותו הצבאי), גלגל"צ, רדיו 103 ללא הפסקה, כעורך ברשת ידיעות תקשורת ובמסגרת זו גם כיהן כסגן עורך "על השרון" (כיום "ידיעות השרון"). כמו כן עורך דין לוינטל כתב את לוח התוכניות במכרז הזוכה של תחנת "רדיו 99" וכיהן כמנהל התוכניות הראשון שלה.

רקע זה, תקשורתי מחד, ומוניציפלי מאידך, מאפשר למשרד לספק בסיס איתן הן לתביעות העוסקות בתחום התקשורת, הרגולציה התקשורתית, הדיבה ולשון הרע, זכויות היוצרים ודיני העבודה והמשפחה והן להליכים עירוניים, החל מהיתרים והליכים בבית המשפט לעניינים מקומיים, והן בעתירות מינהליות ובבג"צ.

 

%d7%a2%d7%95%d7%a8%d7%9a-%d7%93%d7%99%d7%9f-%d7%a9%d7%9c%d7%95%d7%9e%d7%99-%d7%97%d7%99%d7%99%d7%9e%d7%95%d7%91-%d7%9c%d7%90%d7%95%d7%93%d7%95%d7%aaעורך דין שלומי חיימוב

על הצוות נמנה גם עו"ד שלומי חיימוב, בעל תואר ראשון במשפטים במרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן, המועסק במשרדנו כעורך דין מאז הסמכתו.

לחיימוב רקע תקשורתי-לימודי, בלימודי רדיו ותקשורת, במסגרת מגמת תקשורת. חיימוב גם היה פעיל בפעילות ציבורית כנציג ציבור במסגרת המרכז האקדמי.

חיימוב שירת בשירות קרבי במסגרת גדוד שקד בחטיבת גבעתי כלוחם, ולרבות במלחמת לבנון השנייה ומבצע עופרת יצוקה. מאז שחרורו והסמכתו, פיתח מומחות בתחום לשון הרע והדיבה והגנה על הפרטיות, ליטיגציה, חברות מסחריות וידע בהוצאה לפועל ופשיטות רגל.

 

עורך דין שי ארז%d7%a2%d7%95%d7%a8%d7%9a-%d7%93%d7%99%d7%9f-%d7%a9%d7%99-%d7%90%d7%a8%d7%96-%d7%9c%d7%90%d7%95%d7%93%d7%95%d7%aa-2

לצד עורך דין לוינטל, פועל עורך דין שי ארז, בעל ותק של כ-20 שנות פעילות משפטית, המתמחה גם הוא בדיני עבודה, בליטיגציה אזרחית ובשירותים משפטיים ומסייע לחברות וליחידים בהתמודדות מול הרשויות.

בחזרה לראשית עמוד זה לחץ כאן
בחזרה לעמוד הראשי לחץ כאן